Enderf

KİTAPLAR

Dokuzlar Manga

Manga, Genç Kurgu, Macera

Basit bir oyundu; yaşamak için kaç ve başladı çocuk koşmaya. Önce güldüler ardından, sonra düştüler peşinden. Çocuk gözlerden kayboldu büyük bir ormanın gölgeleri içinde. Anlamadılar nasıl olduğunu, geçmişin acılarından kaçan kimsenin nerede kaybolduğunu. Küçük eğlence oldu büyük haber ve düştü onurlara gölge. Böyle başladı son.

OKUMAYA BAŞLA

Dokuzlar Hİkaye

Genç Kurgu, Macera

Tengri bir gün meleklerin en görkemlisine, yaptığı onca hizmetin karşılığında ne istediğini sordu.Yaratıcısına hizmet etmekten daha onurlu hiçbir şey olmadığını yalnızca daha çok hizmet etmek istediğini söyledi. Bu cevaptan epey memnun olan Tengri, Kaira’yı meleklerden ayıran bir sıfata nail etti. Onu sınırları olan, yaratıcılık sıfatına yükseltti.

OKUMAYA BAŞLA

KAHFE

Kültür

Kahve tadında bir yolculuk artık tek kitapta! Hikayelerden reçetelere. Tüm kahve içeriklerini ve daha fazlasını yanınızda taşıyın! Kahvenin destansı gizemini detaylarıyla öğrenin. Farklı kültürlerden benzersiz tatların farklarını öğrenin.

OKUMAYA BAŞLA

Beyaz Kurtlar

Genç Kurgu, Macera

Beyaz Kurtlar: Birlik güçtür, işte böyle hayatta kaldılar. Bir sürü görkemli beyaz kurdun en sert kışlarla ve varlıklarını tehdit eden öngörülemeyen zorluklarla yüzleşmek zorunda olduğu donmuş vahşi doğaya büyüleyici bir yolculuğa çıkın.

OKUMAYA BAŞLA